Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere, dayanışma balosu düzenliyor

Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere, dayanışma balosu düzenliyor
Covid-19
04.12.2019
A+
A-

21 Ekim 2018’de İngiltere’de doğup büyüyen, okumak ve yaşamak için Kıbrıs’tan gelen gençleri örgütlemek ve Kıbrıs Türk kimliğine sahip çıkma misyonu ile kurulan Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere, 13 Mart Cuma 2020’de ‘Birlik ve Beraberlik Balosu’ düzenliyor.

Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere Asbaşkanı İsmayil İbrahim tarafından yapılan açıklama şöyle:

“İngiltere’deki gençleri ve büyükleri bir araya getirip, birlik, beraberlik ve dayanışma içinde hep birlikte eğlenip güzel anlar paylaşmak için tüm halkımızı bu anlamlı geceye davet ediyoruz.

Uzun yıllardan sonra İngiltere’deki gençler örgütlenip, asimilasyon sürecine karşı mücadele etmek adına kimliğine ve kültürüne sahip çıkmaya çalışıyor. KTGBİ olarak gençlerimizin aidiyet duygusunu pekiştirmek için farklı alanlarda çalışmalar gerçekleştiriyoruz ve sizlerin desteğiyle bunu başarıyoruz.

13 Mart Cuma 2020’de, Kıbrıs Türk Gençlik Birliği olarak İngiltere’de yaşayan halkımızı, sivil toplum örgütlerimizi ve iş insanlarımızı ‘Birlik ve Beraberlik’ Balomuza bekliyoruz. Sizlerin desteğiyle büyüyoruz, gücümüze güç katan sizlersiniz…

Güzel bir gelecek, gençlerle gelecek!”

Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere’nin, ‘Birlik ve Beraberlik Balosu’ 13 Mart Cuma akşamı 2020’de, Grand Palace Banqueting Suite’de gerçekleşecek.

Balo biletlerin çok yakında satışta olacağı duyruldu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.