Kalite ve hizmetin yeni adresi ‘Kes Barbers & SKB Beauty’

Kalite ve hizmetin yeni adresi ‘Kes Barbers & SKB Beauty’
Covid-19
09.12.2019
A+
A-

Genç Kıbrıslı Türk girişimci ve erkek kuaförü Tarkan Baycanlı ve güzellik uzmanı eşi Sevin Baycanlı, 8 Aralık Pazar akşamı yeni işletmelerinin açılışını gerçekleştirdi.

’23 Old Church Road, Chingford Mount, E4 6SJ’ adresindeki ‘Kes Barbers ve SKB Beauty’nin açılışı yoğun katılımla gerçekleşti.

Açılışa Muhafazakar Paritisi Chingford Milletvekilli İain Duncan Smith, Chingford Meclis Üyesi Kay Isa ve ünlü şarkıcı Eylem de katıldı.

Yaklaşık 10 yıldır erkek kuaförlüğü yapan Tarkan Baycanlı, yaptığı konuşmada genç girişimcilere kendi işletmelerini açmaları yönünde destek verdi ve gençlerin hayallerinin peşinden gitmesi gerektiğine değinerek şöyle konuştu:

“Öncelikle bize bu uzun yolda destek olan herkese ve en başta ailemize çok teşekkür ederiz. Sizlerin desteği olmadan bunu başarmamız mümkün olmazdı. Yaklaşık 10 yıldır bu sektördeyim ve sonunda kendi işletmemi açıyorum. Başarılı olmak için elimden geleni yapacağım ve dilerim ki benim gibi gençlerimiz hayallerinin peşinden koşar ve asla pes etmez.”

‘Kes Barbers ve SKB Beauty (Güzellik Merkezi) artık Chingford bölgesinde hizmette, daha fazla bilgi için ‘Kes Barbers’ veya ‘SKB Beauty’ Instagram hesaplarına ulaşmanız yeterlidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.