Erden Pekri, Demokrat Parti Merkez Gençlik Örgütü Başkanlığına aday

Erden Pekri, Demokrat Parti Merkez Gençlik Örgütü Başkanlığına aday
Covid-19
11.12.2019
A+
A-

Genç, çalışkan, donanımlı ve hukuk öğrencisi olan Erden Pekri, Demokrat Parti Merkez Gençlik Örgütü Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Erden Pekri sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada adaylığını duyurdu.

Pekri açıklamasında Demokrat Parti’nin  ‘Vizyon 2033’üne değinerek güçlü bir KKTC’ye inananların seslerinin daha gür çıkması gerektiğini vurguladı.

Pekri’nin yapmış olduğu açıklama şöyle:

“Yeni yaşımın ilk günü…

Yaş ilerledikçe bu ülke için farkındalık yaratmak, üretmek, umut olmak ve varoluş mücadelemize sahip çıkmak isteği giderek artıyor ve artmaya devam edecek. Gençler sadece geleceğimizin değil, günümüzün de teminatıdır. Dolayısıyla daha güçlü bir KKTC’ye inananların seslerinin daha gür çıkması için, gençlere büyük bir sorumluluk düşüyor.

Daha güzel, adil, güvenli ve huzurlu bir KKTC, üreterek büyüyen, büyüyerek güçlenen bir KKTC, yolsuzluk ve rüşvet ile etkin mücadele, planlı bir gelecek, pozitif siyaset, göç etmeyen bir gençlik, çevreyi önemseyen bir KKTC oluşturmak için Demokrat Parti Merkez Gençlik Örgütü Başkanlığına adaylığımı koymuş bulunmaktayım.

‘Köklü Geçmiş, Güçlü Gelecek’ kavramıyla çıktığımız bu yolda, Demokrat Parti olarak ‘Vizyon 2033’ ile Cumhuriyetimizin 50’nci yılını hep birlikte taçlandırmak doğrultusunda çalışacağıma sizleri temin ederim.

Unutmamalıyız ki bu ülke, bu cumhuriyet biz gençlere emanet…

Demokrat Parti Merkez Gençlik Örgütü Başkanlığına adaylığım önce ülkemize, daha sonra da partimize hayırlı olmasını dilerim.”

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.