‘Birlik ve Beraberlik’ Balosu için biletler satışta

‘Birlik ve Beraberlik’ Balosu için biletler satışta
Covid-19
31.12.2019
A+
A-

21 Ekim 2018’de İngiltere’de doğup büyüyen, okumak ve yaşamak için Kıbrıs’tan gelen gençleri örgütlemek ve Kıbrıs Türk kimliğine sahip çıkma misyonu ile kurulan Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere, 13 Mart Cuma 2020’de ‘Birlik ve Beraberlik Balosu’ düzenliyor.

Cyprus Paradise’ın ana sponsoru olduğu ‘Birlik ve Beraberlik’ Balosu için biletlerin satışta olduğu duyuruldu.

KTGBİ tarafından yapılan açıklama şöyle:

“İngiltere’deki gençleri ve büyükleri bir araya getirip, birlik, beraberlik ve dayanışma içinde hep birlikte eğlenip güzel anlar paylaşmak için tüm halkımızı bu anlamlı geceye davet ediyoruz.

Uzun yıllardan sonra İngiltere’deki gençler örgütlenip, asimilasyon sürecine karşı mücadele etmek adına kimliğine ve kültürüne sahip çıkmaya çalışıyor. KTGBİ olarak gençlerimizin aidiyet duygusunu pekiştirmek için farklı alanlarda çalışmalar gerçekleştiriyoruz ve sizlerin desteğiyle bunu başarıyoruz.

13 Mart Cuma 2020’de, Kıbrıs Türk Gençlik Birliği olarak İngiltere’de yaşayan halkımızı, sivil toplum örgütlerimizi ve iş insanlarımızı ‘Birlik ve Beraberlik’ Balomuza bekliyoruz. Sizlerin desteğiyle büyüyoruz, gücümüze güç katan sizlersiniz…

Güzel bir gelecek, gençlerle gelecek!”

Dayanışma gecenin posterinde, Londra’nın sevilen ismi ve değerli sanatçı Erdoğan Baca, parlayan yıldız Devrim baca ve ünlü popçu Eylem’in sahne alacağı belirtildi.

Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere’nin, ‘Birlik ve Beraberlik Balosu’ 13 Mart Cuma akşamı 2020’de, Grand Palace Banqueting Suite’de gerçekleşecek.

Balo biletleri veya daha fazla bilgi için:

Nafiya Horozoğlu – +447594507041
İsmayil İbrahim – +447832913868

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.