Pudra yemeden duramıyor

Pudra yemeden duramıyor
Covid-19
06.01.2020
A+
A-

İngiltere’nin Paington kasabasında yaşayan 44 yaşındaki 1 çocuk annesi kadın, talk pudrası bağımlısı olduğunu açıkladı. Bazı platformlarda, solunduğunda bile kanserojen etki yapabileceği tartışılan talk pudrasını günde en az 200 gram yediğini belirten kadının bu alışkanlığını görenler hayretler içerisinde kalıyor.

İngiltere’de, Tor Bay sahilinde bir kasaba olan Paington’da yaşayan 44 yaşındaki kadın, talk pudrası bağımlısı olduğunu açıkladı. Genelde bebeklerde kullanılan ve bazı platformlarda kanserojen olduğu tartışılan talk pudrasını yemeden duramadığını belirten 44 yaşındaki 1 çocuk annesi Lisa Anderson isimli kadın yalnızca bir günde en az 200 gramlık pudra yediğini söyledi.

HAYATTAKİ EN BÜYÜK ZEVKİ PUDRA YEMEKİlginç olay İngiltere’nin sahil kasabalarından biri olan Paington’da yaşanıyor. 44 yaşındaki 1 çocuk annesi Lisa Anderson’un hayattaki en büyük zevki talk pudrası yemek.

GECE UYKUSUNDAN UYANIP PUDRA YİYOR15 yıl önce yaptırdığı banyo sonrası çocuğunu kuruturken kullandığı pudranın kokusundan bir anda etkilendiğini ve o dürtüye engel olamadığını belirten kadın, o günden beri talk pudrası yemeden duramıyor. Her yarım saatte bir pudrayı yediğini belirten kadın gece boyunca da birden fazla kez uyanıp pudra yediğini söylüyor.

PUDRA İÇİN HAFTADA 10 POUND HARCIYOR

Pudra için şimdiye kadar yaklaşık 8000 pound harcadığını dile getiren kadın, haftada ortalama 10 pound harcıyor. 44 yaşındaki kadın 15 yılda en fazla 2 gün pudra yemeden durabildiğini, o 2 günün de iğrenç geçtiğini belirtiyor.

DOKTORLAR ‘PİKA SENDROMU’ OLABİLECEĞİNİ SÖYLEDİ44 yaşındaki anne, doktorların genelde toprak yeme alışkanlığıyla ortaya çıkan ‘pika sendromu’ hastalığına sahip olabileceğini söylemesinin ardından profesyonel yardım almayı istiyor. Pudra bağımlısı kadın, gerçeği eşine itiraf etmeden önce 10 yıl boyunca gizli gizli yediğini, bunu yapmak için de genelde tuvaleti kullandığını söyledi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.