Kahin Baba Vanga’dan tüyler ürperten Trump ve Putin kehaneti

Kahin Baba Vanga’dan tüyler ürperten Trump ve Putin kehaneti
Covid-19
07.01.2020
A+
A-

Tarihin en büyük kahinlerinden olan Baba Vanga’nın 2020 kehanetleri tüyler ürpertti.

1911 yılında Makedonya’da doğan ve 16 yaşındayken üzerine düşen bir yıldırımla görme yetisini kaybeden Baba Vanga, dünyanın en ünlü kahinlerinden birisi. Baba Vanga’nın kehanetlerinde 11 Eylül saldırıları, IŞİD’in kurulması, Brexit süreci gibi pek çok olayı önceden ön gördüğü biliniyor.

2020 Trump ve Putin’in sonu olacak

Baba Vanga’nın geçen yıl ortaya çıkan kehanetlerinde Putin ve Trump’ın hayatlarının tehlikede olacağı söylenmişti. Baba Vanga’ya göre Rusya lider Vladimir Putin, Kremlin içinden bir suikaste hedef olacak.

Kehanete göre ABD başkanı Donald Trump, onu sağır bırakacak gizemli bir hastalığa yakalanacak ve sonunda beyin tümörü ile boğuşacak.

Baba Vanga’nın 2020 yılına dair dehşete düşüren diğer bazı öngörüleri

  • 2004 yılında 230 binden fazla insanı öldüren tsunamiyi bilen Balkanların Nostradamus’u, yeni tsunami dalgalarının da Asya’yı vuracağını söylemişti. Bulgar kahin, Rusya’ya ise bir meteor düşeceğini tahmin ediyor.
  • Baba Vanga hayran forumlarında düzenli olarak ortaya çıkan “Yüzde 85 doğru” ifadesiyle, öngörülerinin tam yerinde olduğunu ortaya koyuyor. 2020 yılında da aynı derecede kasvetli, daha fazla tsunami ve deprem öngördü.
  • Avrupa’nın bütünlüğünün sona erdiği yıl 2020 olacak. Ayrıca Avrupa ekonomisi tamamen çökecek.
  • Trenler güneş ışığı ile çalışmaya başlayacak. Petrol popülerliğini kaybedecek ve dünya biraz da olsa huzura erecek.
  • Baba Vanga’ya göre evren 5079 yılında yok olacak.
  • Büyük ve güçlü bir ejderha insanlığın tepesine çökecek. 3 dev birleşip dünyayı yönetecek. Bu sırada ellerine kırmızı paralar olan insanlar olacak. Ayrıca bol sıfırlı sayılar insanlığa hükmedecek.
  • Suriye’de gerçekleşecek bazı olayların süper güçler arasındaki nükleer bir savaşı tetikleyeceğini ve sonuçların Amerika Birleşik Devletleri başkanın yok oluşuna sebep olacağını öngördü.
  • Kuzey Kore’nin tehditkar bir gölge biçiminde yükseleceğini ve çorak topraklardaki (çölleri kast ediyor) hayatların tükenebileceğini de öngörmüştü.
  • 2040’lı yıllara kadar Orta Doğulu bazı ülkelerin, Avrupa’ya karşı doğrudan nükleer saldırı düzenleyebileceği yönünde. Kısacası büyük kahin Baba Vanga, olası bir Üçüncü Dünya Savaşı’nı hatta daha da kötüsünü gördüğünü iddia etti.

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.