Örge Volkan Londra’yı sallamaya geliyor

Örge Volkan Londra’yı sallamaya geliyor
Covid-19
11.01.2020
A+
A-

Kıbrıs’ın sevilen seslerinden Örge Volkan, Londra’daki müzik hayranları ile bir araya gelecek.

Londra’da toplumu şarkılarıyla ve eğlenceli sahne programıyla coşturacak olan Örge Volkan 7 Şubat Cuma akşamı sevenleriyle Boston Music Room’de buluşacak.

Örge Volkan, Londra’da yeni parçalarını ilk kez hayranları için Boston Music Room’de seslendirecek.

7 Şubat Cuma akşamı gerçekleşecek olan konsere yer ayırmak şu numaradan iletişim kurabilir: 07506809051

ÖRGE VOLKAN KİMDİR?

3 Ağustos 1985 yılında Kıbrıs’ta Lefkoşada doğdu.

İlköğrenimini Güzelyurt Kurtuluş İlkokulu, orta ve lise öğretimini ise G.Türk Maarif Kolejinde tamamladıktan sonra yüksek öğrenimini Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzikoloji bölümünden bölüm birinciliği ünvanı ile mezun oldu. Yüksek lisansını Yakındoğu Üniversitesi’de tamamladı.

Lise yıllarında Kıbrısta bir çok mekanda sahneye çıkan Volkan üniversite yıllarında da İstanbulda birçok mekanda sahne aldı. 2008 yılında Murat Göğebakan’la yollarının kesişmesiyle ilk albümü olan ‘Uzaklar’ ile albümdeki “Karagül isimli parcasına da Murat Göğebakan’la kendisinin ‘Aşıklar Yolu’ albümünde düet yaparak Türkiye piyasasında yayınladı.

2009 yılında “Kıbrıs’ın en iyi çıkış yakalayan sanatçı” ve 2010 yılında Türkiye’de “En iyi çıkış yapan genç sanatçı” ödülünü alan sanatçı Türkiye ve Kıbrıs’ta sayısız festival konserleri ve turnelere imza attı.

Bunun arkasına ‘Beddua’ ve ‘Taa’ isimli iki albüm daha çıkaran sanatçı birçok reklam müziği ve tiyatrolara da eserler besteledi.

2017 yılı içerisinde ‘Mücahitler Marşı’nı senfonik rock şeklinde yorumlayıp kliplendirdi. Gectiğimiz aylar içerisinde ‘İnanki’ ve ‘Şeker’ isimli 2 parçalık bir maxisingle şeklindeki yeni albümünü piyasaya internet üzerinden süren sanatçı,  Taa albümünden “Gidip Gelecek misin” isimli parcasına da Best Model Türkiye yarışmasındaki sahne performansı için özel bir klip çekti.

Sanatçı İnanki isimli parcasının klip çekimlerini tamamladı.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.