NorthernLand’dan İngiltere atağı

NorthernLand’dan İngiltere atağı
Covid-19
29.05.2020
A+
A-

Ülkemizin yurt dışında en büyük pazara sahip inşaat sektörü temsilcilerinden NorthernLand Group, İngiltere’deki alıcılara ulaşmak maksadıyla yeni bir adım attı

İngiltere Türk Toplumu’nun etkili isimlerinden, genç girişimci Nafiya Horozoğlu, şirketin İngiltere Satış ve Pazarlama sorumluluğuna getirildi.

İngiltere’deki Kıbrıslı Türk ve yabancı alıcıların pandemi sürecinden sonra KKTC’deki emlaka özel ilgi göstermesi NorthernLand Group’un yeni bir strateji belirlemesine neden oldu.

NorthernLand Group Direktörü Koral Bozkurt, İngiltere’nin her zaman sektör için önemli bir pazar olduğuna dikkat çekerek, “Nafiya Horozoğlu, İngiltere’deki Türk toplumu tarafından bilinen Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere Başkanı ve genç girişimci  bir isim. Bundan böyle hep birlikte Northernland’ı bir çok ülkede olduğu gibi İngiltere’de de inşaat pazarının lideri yapmak” dedi.

Bozkurt, dünyada bir çok pazarın yeniden şekillendiğini belirterek, grup olarak bugüne kadar 32 dünya ülkesinden insanı ev sahibi yaptıklarını hatırlattı, “Yeni dönemde İngiltere’de daha agresif ve pazarlamaya önem veren bir strateji geliştirdik. Buna uygun olarak çaba harcamaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.